Τι θα συμβεί σε αυτή τη διαδικτυακή συνάντηση: Μέσα από διάφορες τεχνικές θεάτρου, γελωτοθεραπείας και οραματισμού, θα έχουμε την ευκαιρία να ξυπνήσουμε το εσωτερικό μας παιδί και να μοιραστούμε συναισθήματα χαράς. Θα μάθουμε ή θα θυμηθούμε εργαλεία όπου θα μπορέσουμε να τα εντάξουμε στην καθημερινότητα μας.
Μένουμε ενεργοί στη χαρά και στην απόλαυση , όπως το κάνουν τα παιδιά!
Υπεύθυνη εργαστηρίου
Ελευθερία Σικινιώτη
ηθοποιός, δασκάλα θεάτρου και πιστοποιημένη συντονίστρια Yoga γέλιου